products

کنترل پارکینگ کنترل از راه دور 0.4A

اطلاعات پایه
Place of Origin: SHENZHEN
نام تجاری: WEJOIN
گواهی: CE,ISO,SGS
Model Number: WJCS101
Minimum Order Quantity: 1 SET
قیمت: USD,150-200, SET
اطلاعات تکمیلی
برجسته:

automatic parking lock

,

car park locks


توضیحات محصول

جزئیات سریع:

نام

پارکینگ قفل

کاربرد

سیستم پارکینگ

ولتاژ استاندارد

DC12V

جریان عملیاتی

0.4A

درجه حفاظت

IP68

گواهی

CE، ISO

وزن خالص

8 کیلوگرم

تا زمان پایین

4-6 ثانیه

شرح:

قفل پارکینگ کنترل از راه دور یک نوع وسیله ای است که می تواند آسانسور اتوماتیک باشد، این امر برای جلوگیری از جابجایی فرد دیگری از فضاهای پارکینگ خود، راه رفتن وسایل نقلیه خود و قفل پارکینگ خود در هر زمان است.

1. صرفه جویی در انرژی؛ باتری بهترین محصول در چین است.

با استفاده از باتری نام تجاری قهرمان ایالات متحده، با شوک مقاوم، درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت، اندازه کوچک، ویژگی های شارژ خوب و عملکرد عملکرد تخلیه، به طور تئوری می تواند 5000 بار شارژ شود. بیشترین انرژی استفاده از الگوهای طراحی کارآمد برای دستیابی به کمترین عامل کار فعلی میزبان 0.4A، با شروع فعلی 0.6A ~ 0.7A، جریان آماده به کار 0.6mA، بنابراین اطمینان زمانی که شارژ با استفاده حداقل یک بار در سال.

2. امن: اتصال برق است طراحی ضد قطع در صورتی که کاربر جای خالی باتری باعث ایجاد اتصال کوتاه؛ نصب باتری آسان است.

3. قابل انعطاف: کابینت از آلیاژ آلومینیومی با کیفیت بالا ساخته شده است و حداکثر وزن باربری 5 تن است. کابینت با لاک الکل، ضد آب و ضد زنگ در آب و هوای خشک پوشیده شده است. بازوی ارتعاشی از نایلون تقویت شده فیبر ساخته شده است و حتی پس از خرد شدن ماشین نیز تغییر نخواهد کرد.

4. Hermetic: کابینه محکم بسته است، و درجه حفاظت IP68 است. این ضد آب و ضد گرد و غبار است. این می تواند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد.

5. تغییر مکان خودکار نیروی خارجی نمی تواند موقع حرکت بازوی خود را تغییر دهد در حالی که عمودی است؛ هنگامی که بازوی ارتجاعی به سمت افقی مجبور می شود، عمودی آن را دوباره تغییر می دهد، مگر اینکه کاربر از کنترل از راه دور برای قرار دادن آن به صورت افقی استفاده کند.

رفع توسط چهار پیچ گسترش، با استفاده از طراحی امنیتی داخلی و محل نصب پیچ های میز داخلی در داخل پوسته، فقط با یک کلید برای باز کردن پشت جلد قبل از نصب، از بین بردن خطرات سرقت زمانی که قفل پارک نصب شده خارج از محل

اطلاعات تماس
Mr. Frank Zhang

WhatsApp : +008615002051250

(showSGS=>true)