| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
|---|---|
| موتور محرکه | موتور DC |
| نام | تورنستیله سه پایه |
| قدرت نامی | 36 وات |
| جهت چرخش | قدرت نامی |
| موتور محرکه | موتور DC |
|---|---|
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| قدرت نامی | 36 وات |
| مواد کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلومینیوم آلیاژی ریخته گری |
| گواهی | ISO9001: 2008 |
| سرعت ترانزیت | 32 25 25 نفر / دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| متریال کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Motor | AC Motor |
|---|---|
| Color | Optional |
| Speed | 3/6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Boom Type | Straight, Folding boom; Fence boom |
| Humidity | less than 90% |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max boom length | 6m |
| Rotational speed | 1400rpm |
| Color | Optional |
| حداکثر طول بوم | 4.5 متر |
|---|---|
| نوع بوم | 2 بازوی نرده |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| ولتاژ | 110v/220v |
| رابط کاربری COM | RS485 |
| سرعت | 3/6 ثانیه |
|---|---|
| قدرت نامی | 120 وات |
| وزن خالص | 45 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC220V، AC110V |
| ویژگی | انتشار دستی |
| درخواست | سیستم پارکینگ |
|---|---|
| ویژگی | مانع خودکار |
| ولتاژ | AC220V، AC110V |
| سرعت | 1.5-6 ثانیه |
| قدرت نامی | 180 وات |
| Protection Grade | IP44 |
|---|---|
| Rated Power | 120W |
| Net Weight | 50KG |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Application | Parking System |