پیام فرستادن
aboutus
خط تولید

ما بیش از 120 مجموعه تجهیزات تولیدی داریم، از جمله دستگاه CNC، دستگاه خمش، دستگاه ریخته گری، دستگاه فرز کرم، دستگاه آسیاب نخ، دستگاه حفاری چند سر و دستگاه برش لیزری با فرمت بزرگ.ما کارگاه های تخصصی تولید قالب، الکترونیک، مونتاژ، ریخته گری، پردازش مکانیکی، پردازش صفحات فلزی و غیره را نگهداری می کنیم. امکانات پیشرفته به ما اجازه می دهد یک سیستم یک مرحله ای برای تولید و تضمین کیفیت در طول چرخه تولید را پیاده سازی کنیم.

 

ما 3 خط تولید اصلی را برای اقلامی از جمله چرخ گردان، دروازه مانع و اپراتور دروازه اداره می کنیم.علاوه بر این، ما از تجهیزات تست پیشرفته و روش‌های مختلف آزمایش در تمام فرآیندهای تولید، از بازرسی مواد ورودی، در هر فرآیند تولید، تا تشخیص و آزمایش محصول نهایی استفاده می‌کنیم.تولید و آزمایش محصول در انطباق دقیق با استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO انجام می شود و به شرکت ما اجازه می دهد تا گواهی ISO را دریافت کند.در همین حال، محصولات ما نشان CE را به دست آورده اند.

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
OEM / ODM

WEJOIN خدمات OEM را برای مشتری فراهم می کند، مانند تغییر خانه های مختلف، رنگ های مختلف، و غیره. هر گونه تغییر یا تجدید نظر منطقی به WEJOIN خوش آمدید.

 

 

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. خط تولید کارخانه 0

 

 

تحقیق و توسعه

WEJOIN حامی فناوری و نوآوری است. بخش تحقیق و توسعه WEJOIN دارای 58 پرسنل است که بر 10٪ از کل کارکنان WEJOIN تسلط دارند. تیم توسعه حرفه ای ما توسط آقای Tu - یک متخصص مشهور در صنعت داخلی رهبری می شود. تلاش های مستمر آنها بیش از 100 اختراع مالکیت معنوی را به دست آورده است که از این تعداد بیش از 20 حق ثبت اختراع وجود دارد. ما در فن‌آوری‌های کنترل دسترسی مانند کنترل دسترسی، راهنمایی بدون مشکل و مدیریت امکانات پارکینگ تخصص داریم. هدف ما تولید مناسب ترین محصولات برای مشتریان است.

 

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. خط تولید کارخانه 0

 

اطلاعات تماس