| ولتاژ | 220v 110v |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60hz |
| قدرت | 80w |
| درجه حفاظت | IP44 |
| زمان اجرا | 1.5s، 3s، 6s |
| ولتاژ | 220v 110v |
|---|---|
| قدرت | 80w |
| درجه حفاظت | IP44 |
| ولتاژ موتور | 220V |
| زمان اجرا | 1s، 3s، 6s |
| ولتاژ | 220v 110v |
|---|---|
| قدرت | 80w |
| درجه حفاظت | IP44 |
| ولتاژ موتور | 220V |
| زمان اجرا | 1s، 3s، 6s |
| سرعت | 1S؛ 1.8S؛ 3S؛ 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| نوع بوم | بازوی راست بازوی بازویی؛ بازوی نرده |
| سرعت | 1S؛ 1.8S؛ 3S؛ 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| نوع بوم | بازوی راست بازوی بازویی؛ بازوی نرده |
| منبع تغذیه | موتور DC |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| نام | تورنستیله سه پایه |
| قدرت نامی | 36 وات |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| نوع بوم | مستقیم ، تاشو 90/180 درجه ، نرده 2/3 |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| قدرت | 120W |
| درجه حفاظت | IP 44 |
| ویژگی های | گرم شدن خودکار |
| Housing Material | Iron |
|---|---|
| Color | Black and Grey |
| Work Speed | 1.5s/3s/6s |
| Installation | Left/Right |
| Voltage | 220V/110V |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | China |
| ولتاژ | 220v 110v |
|---|---|
| قدرت | 80w |
| درجه حفاظت | IP44 |
| ولتاژ موتور | 220V |
| زمان اجرا | 1s، 3s، 6s |