| سرعت | 1S؛ 1.8S؛ 3S؛ 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| Housing Material | Steel |
| نوع بوم | بازوی راست؛ بازوی تاشو؛ بازوی نرده |
| رنگ | نارنجی |
|---|---|
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| درجه حرارت | -40 ℃ -75 ℃ |
| در حال اجرا | 1 ثانیه، 3 ثانیه، 6 ثانیه |
| ولتاژ | 110 ولت 220 ولت |
|---|---|
| موتور | AC |
| قدرت | 120 وات |
| درجه حفاظت | IP44 |
| نوع بوم | بلافاصله |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | سیاه |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V؛ AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V؛ AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| Speed | 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Arm,Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| Aprroval CE | بله |
| نوع بوم | راست |
| دروازه اتوماتیک | بله |
| خودکار معکوس | بله |