| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| Boom Type | Two Fence Boom |
|---|---|
| Speed | 6s |
| Color | Optional |
| Net Weight | 59kg |
| Max boom length | 4m |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5s,3s,6s |
| Material | Steel |
| Color | Yellow, orange, blank, white, red |
| Max boom length | 6m |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 1.5s ، 3s ، 6s |
| مواد | فولاد |
| رنگ | زرد ، نارنجی ، خالی ، سفید ، قرمز |
| حداکثر طول بوم | 6m |
| مواد مسکن | آهن |
|---|---|
| سرعت موتور | 1.5 ~ 6s قابل تنظیم است |
| حداکثر طول بوم | 6 متر |
| رنگ استاندارد | طلا |
| بسته استاندارد | بسته کارتن |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| طول بوم | حداکثر 4.1 متر |
|---|---|
| ضد تصادف | بله |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| برنامه | منطقه جریان ترافیک بیش از حد |
| رنگ | خاکستری |
| Standard Color | Red; Yellow |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Rated Power | 120W |
| Protection Degree | IP44 |
| Boom Type | 90 degree / 180 degree |
|---|---|
| Package | carton |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Voltage | 110v/220v |
| Speed | 3/6 second |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 1-20 روز |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 10000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | چين |