| نوع رونق | رونق مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | سفید و آبی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | 1-2s/3-5s سرعت قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6 متر (سفارشی) |
| نوع بوم | بوم گرد مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | نارنجی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | حداکثر 0.3 ثانیه |
| MTBF | 8000000 بار |
| زمان عملیات | 1.5S ~ 6S |
|---|---|
| نوع بوم | نرده تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | فولاد با پوشش پودری |
| رنگ | طلایی، سیاه |
| درخواست | محوطه پارکینگ |
| زمان عملیات | 1.5S ~ 6S |
|---|---|
| نوع بوم | نرده تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | فولاد با پوشش پودری |
| رنگ | طلایی، سیاه |
| درخواست | محوطه پارکینگ |
| زمان عملیات | 1.5S ~ 6S |
|---|---|
| نوع بوم | نرده تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | فولاد با پوشش پودری |
| رنگ | طلایی، سیاه |
| درخواست | محوطه پارکینگ |
| زمان عملیات | 1.5S ~ 6S |
|---|---|
| نوع بوم | نرده تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | فولاد با پوشش پودری |
| رنگ | طلایی، سیاه |
| درخواست | محوطه پارکینگ |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | قابل تنظیم 5 1.5 5 |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V؛ AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| ضد برخورد | بله |
| استفاده | پارکینگ |
| رنگ | لغزنده چشمک زن ، طلای چشمک زن |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |