| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 10± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |
| قدرت نامی | 50 وات |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| لین ویداد | 900 میلی متر |
| مواد بال | رزین یا PVC |
| موتور | DV12V |
| درجه محافظت | IP32 |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| زمان افتتاح را ببندید | 5/0 |
|---|---|
| مسکن به پایان رسید | فولاد ضد زنگ |
| سرعت فلپ | قابل تنظیم |
| مواد فلپ | شیشه روغنی |
| فوتوسل مادون قرمز | بله |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | آلومینیوم آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| قدرت | 50W |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول | چرخش کامل ارتفاع |
| منبع تغذیه | AC220V / 110V |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رنگ | نقره اي |
| پایان ظرافت خط مو | آره |
|---|---|
| باتری | نه |
| محصول جدید | آره |
| حداکثر خط پهن است | 600 میلی متر |
| ضخامت مسکن | بیش از 1.5 میلی متر |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |