| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| نوع موتور | برس DC24V |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جهت چرخش | هر دو طرف |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC220V/110V |
| ارتباط | RS485 |
| محیط کار | داخلی یا خارجی |