| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC220V |
| ارتباط | RS485 |
| رنگ | نقره اي |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| ارتباط | RS232 |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 490 میلی متر |
| حداکثر تحمل بار قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 10± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |