| مسکن Matetial | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهت |
| ولتاژ | 110 و 220 ولت |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| زمان رانندگی | 6 ثانیه |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| متریال کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جهت چرخش | هر دو طرف |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| ویژگی | کنترل از راه دور منحصر به فرد |
| رنگ | سیاه |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| متریال کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| دارای قدرت است | 36W |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| موتور رانندگی | موتور DC |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| فرکانس | 50 / 60Hz |
| سرعت | 1S، 3S، 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| نوع بوم | بازوی راست بازوی کشویی؛ بازوی نرده، بازوی تلسکوپی |
| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | صادرات مورد چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز بسته به مقدار |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | شنژن چین |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V; AC220V؛ AC110V AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |