| رنگ | نارنجی |
|---|---|
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| درجه حرارت | -40 ℃ -75 ℃ |
| در حال اجرا | 1 ثانیه، 3 ثانیه، 6 ثانیه |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 30٪ ~ 80٪، بدون تراکم |
| زمان بهره برداری | 2-4 ثانیه |
| رابط ارتباطی | RS485 |
| درخواست | محوطه پارکینگ |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 seconds adjustable |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Trumpet | Optional |
| Wing Material | Acrylic or tempered glass |
| نوع بوم | رونق مستقیم ، رونق تاشو ، رونق حصار |
|---|---|
| رنگ مسکن | نارنجی |
| برنامه | محوطه پارکینگ |
| سرعت | 3s،6s |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون |
| نوع بوم | بوم مستقیم / فلودینگ بوم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V-265V |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | طلا |
| نیروی | وظیفه ی سنگین |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مربع |
| حداکثر طول بوم | 4 متر |
| سرعت | 1s ، 3s ، 6s |
| وزن خالص | 59 کیلوگرم |
| ولتاژ | 220v 110v |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 HZ |
| ولتاژ موتور | 220V |
| قدرت | 120W |
| درجه حفاظت | IP44 |
| رابط ارتباطی | RS485 |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP54 |
| زمان باز کردن / بسته شدن | 1.8s-6s قابل تنظیم |
| دمای کاری | -35℃~+80℃ |
| نوع بازوی مانع | بازوی تاشو 90 درجه، بازوی نرده، بازوی مستقیم |
| مواد | فولاد روکش پودری |
|---|---|
| زمان باز کردن / بسته شدن | 0.6s-1s |
| نوع بازوی مانع | بازوی گرد فیبر کربن |
| MTBF | 10000000 بار |
| دمای کار | -30°C تا +75°C |
| نوع بوم | بوم مستقیم / فلودینگ بوم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V-265V |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | طلا |