| جزئیات بسته بندی | کارتن و جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 1-20 روز |
| شرایط پرداخت | T/T, L/C وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 5000 واحد / هفته |
| محل منبع | چين |
| سرعت | 1S؛ 1.8S؛ 3S؛ 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| نوع بوم | رونق مستقیم ، رونق نرده ، رونق تاشو |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم |
| لوازم جانبی اختیاری | لاستیک ضد برخورد |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| رنگ مسکن | خاکستری تیره + خاکستری روشن |
|---|---|
| نوع بوم | رونق حصار |
| لوازم جانبی اختیاری | فوتوسل مادون قرمز |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| رنگ مسکن | خاکستری تیره + خاکستری روشن |
|---|---|
| نوع بوم | رونق حصار |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم |
| لوازم جانبی اختیاری | ردیاب حلقه |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| ضد برخورد | بله |
| رنگ | سیاه |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |