| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رنگ | نقره |
| تایپ کنید | گردان تمام قد |
| گواهی | ISO |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
|---|---|
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| محیط کار | داخلی / خارجی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| طول قطب | 490 میلی متر |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان عملیات | 3s، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| رنگ | زرد |
| زمان عملیات | 0.9-5 ثانیه |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه جریان ترافیک بیش از حد |