| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| موتور رانندگی | موتور DC |
|---|---|
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| مواد مسکن | 304/202 / سرد نورد آهن رنگ شده است |
|---|---|
| تایپ کنید | گردان اتوماتیک |
| سیستم کنترل دسترسی | بله |
| گزینه های | تنها / دو جهت |
| بسته | چوبی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| زمان بازنشانی | 3s |
| مواد موتور | فولاد و آلومینیوم آلیاژ |
| درجه حفاظت | IP 32 |
| در حال اجرا TIme | 1 ثانیه |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 490 میلی متر |
| حداکثر تحمل بار قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 10± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| عرض خط | 600 میلی متر |
|---|---|
| مواد بال | پی وی سی |
| موتور | DC 24V |
| درجه محافظت | IP32 |
| باتری مورد نیاز است | بله |