| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| طول عرض | 500 تا 900 میلیمتر |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز پس از پرداخت دریافت می شود |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| جزئیات بسته بندی | صادرات مورد چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز بسته به مقدار |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | شنژن چین |
| نوع موتور | 12 ولت DC |
|---|---|
| زمان بازگشایی | 0.5 ثانیه |
| درجه حفاظت | IP32 |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| عرض حداکثر خط | 900 میلی متر |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| نوع بوم | 3 حصار |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| ضد برخورد | بله |
| استفاده | پارکینگ |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC220V/110V |
| ارتباط | RS485 |
| محیط کار | داخلی یا خارجی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 500 تا 900 میلیمتر |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از پرداخت دریافت می شود |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| نوع بوم | بوم گرد مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | طلا |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | حداکثر 0.3 ثانیه |
| MTBF | 8000000 بار |
| Housing Material | SST 304 |
|---|---|
| Gate Length | 300mm |
| Passsage Wideth | 600mm |
| Wing Material | Arylic |
| Package | Wooden |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
|---|---|
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| محیط کار | داخلی / خارجی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| طول قطب | 490 میلی متر |