| مواد | فولاد روکش پودری |
|---|---|
| MTBF | 10000000 بار |
| منبع برق | AC220V/110V |
| دمای کار | -30°C تا +75°C |
| حالت کنترل | کنترل از راه دور |
| motor material | aluminum alloy |
|---|---|
| operating time | 3s, 6s |
| boom type | straight, folding, fencing |
| housing material | 304 stainless steel |
| Color | Yellow |
| سطح حفاظت | IP54 |
|---|---|
| رابط ارتباطی | RS485، RJ45 |
| طول بازو مانع | 3-4 متر |
| MTBF | 10000000 بار |
| منبع برق | AC220V/110V |
| نوع بوم | بوم تاشو 90 درجه |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V-265V |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | طلا |
| نوع بوم | بوم مستقیم / فلودینگ بوم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V-265V |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | مشکی |
| طول بوم | Max. حداکثر 4.1m 4.1 متر |
|---|---|
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| رنگ | خاکستری |
| حداکثر طول بوم | 3 متر |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| نوع بوم | فوم گرد بوم |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان عملیاتی | 3s، 6s |
| نوع بوم | مستقیم، تاشو، حصارکشی |
| مصالح مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان عملیات | 3s، 6s |
| نوع بوم | مستقیم، تاشو، نرده |
| مصالح ساختمانی | 304 فولاد ضد زنگ |
| رنگ | رنگ زرد |
| حرکت بازوی مانع | دو جهته |
|---|---|
| MTBF | 10000000 بار |
| مواد | فولاد روکش پودری |
| موتور | موتور بدون برس DC |
| وزن | 60 کیلوگرم |