| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان عملیات | 3s، 6s |
| نوع بوم | مستقیم، تاشو، نرده |
| مصالح ساختمانی | 304 فولاد ضد زنگ |
| رنگ | رنگ زرد |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان عملیات | 3s، 6s |
| نوع بوم | مستقیم، تاشو، نرده |
| مصالح ساختمانی | 304 فولاد ضد زنگ |
| رنگ | رنگ زرد |
| نوع بوم | بوم مستقیم / فلودینگ بوم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V-265V |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | طلا |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
|---|---|
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| رنگ | نارنجی |
| سرعت | 3S; 6S |
|---|---|
| رنگ | نارنجی |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم دایکاست |
| حداکثر طول بوم | 6 متر |
| رابط COM | RS485 |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
|---|---|
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| رنگ | نارنجی |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | قرمز و سفید |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | سرعت 1-2s / 3-6s قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| نیروی | وظیفه ی سنگین |
|---|---|
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| سرعت | 1s، 1.8s، 3s، 6s |
| مسکن | فولاد |
| قدرت | 80W |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم ، رونق حصار |
| لوازم جانبی اختیاری | آشکارساز حلقه ، فتوسل مادون قرمز و غیره |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| سرعت | 1S؛ 1.8S؛ 3S؛ 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |