| سرعت | 1S، 3S، 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| نوع بوم | بازوی راست بازوی کشویی؛ بازوی نرده، بازوی تلسکوپی |
| سرعت | 1S، 3S، 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| نوع بوم | بازوی راست بازوی کشویی؛ بازوی نرده، بازوی تلسکوپی |
| سرعت | 1S، 3S، 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| مواد مسکن | فولاد |
| نوع بوم | بازوی راست بازوی کشویی؛ بازوی نرده، بازوی تلسکوپی |
| Color | Optional |
|---|---|
| Speed | 1s, 3s,6s |
| Max Boom Length | 8m |
| Life Span | 5 Million times |
| Force | Heavy Duty |
| بسته | جعبه کارتن یا جعبه های چوبی |
|---|---|
| طول بوم | 6m |
| بهار | تعادل بهار |
| سرعت | 3s، 6s |
| موتور | موتور AC |
| رنگ | زرد |
|---|---|
| نام محصول | موانع بوم |
| منبع تغذیه | 50/60 هرتز، AC 220±10٪ |
| گارانتی | 1 سال |
| مواد بازو | آلیاژ آلومینیوم |
| رنگ مسکن | اختیاری |
|---|---|
| بعد مسکن | 405 * 1050 * 335 میلی متر |
| ظرف 20ft | 100SET |
| نوع بازو | بازوی گرد ، بازوی تاب ، بازوی نرده ، بازوی هشت ضلعی و غیره |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی کارتن |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| مواد مسکن | اهن |
|---|---|
| سرعت موتور | 1s ، 1.8s ، 3s ، 6s |
| حداکثر طول بوم | 6m |
| رنگ استاندارد | نارنجی |
| بسته های استاندارد | کارتن بسته |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| رنگ | نارنجی، زرد |
| نام محصول | سد بوم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |