| رنگ | نارنجی / قرمز / زرد / خاکستری / و غیره |
|---|---|
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
| گارانتی | 1 سال |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| منبع تغذیه | AC220 / AC110 |
| گواهی | CE ISO SGS |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| وزن کابینت | 55 کیلوگرم |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| قدرت | 300W |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | پارکینگ ها ، دروازه های عوارض |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| مواد مسکن | اهن |
|---|---|
| سرعت موتور | 1s ، 1.8s ، 3s ، 6s |
| حداکثر طول بوم | 6m |
| رنگ استاندارد | نارنجی |
| بسته های استاندارد | کارتن بسته |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| ضد برخورد | بله |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V; AC220V؛ AC110V AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| رنگ | خاکستری |
|---|---|
| نام محصول | سد بوم |
| مواد | مشخصات فولاد ضد زنگ و آلومینیوم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| High Duty | Yes |
| Comunicate Module | Yes |
| Automatic Gates | Yes |
| Housing Finished | Powder Coated |
| مواد مسکن | آهن |
|---|---|
| سرعت موتور | 1.8s،3s،6s |
| حداکثر طول بوم | 6 متر |
| رنگ استاندارد | آبی، نارنجی و سفید |
| بسته استاندارد | بسته کارتن |