| تایپ کنید | مانع خودکار |
|---|---|
| زمان بهره برداری | 1s،3s،6s |
| حداکثر طول بوم | 6 متر |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم دایکاست |
| چراغ راهنمایی و رانندگی | آره |
| نام محصول | سد بوم |
|---|---|
| مواد | ورق غلتک سرد 2 میلی متری |
| منبع تغذیه | 50/60 هرتز، AC110/220 ولت ± 10٪ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| دمای کاری | -40 تا 85 درجه |
| رابط ارتباطی | RS485 |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP54 |
| زمان باز کردن / بسته شدن | 1.8s-6s قابل تنظیم |
| دمای کاری | -35℃~+80℃ |
| نوع بازوی مانع | بازوی تاشو 90 درجه، بازوی نرده، بازوی مستقیم |
| دمای کاری | -35℃~+80℃ |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/110V |
| حالت کنترل | کنترل از راه دور |
| رابط ارتباطی | RS485 |
| وزن | 60 کیلوگرم |
| اندازه | 405*335*1050MM |
|---|---|
| دمای کار | -30°C تا +75°C |
| مواد | فولاد روکش پودری |
| حرکت بازوی مانع | دو جهته |
| حالت کنترل | کنترل از راه دور |
| حرکت بازوی مانع | دو جهته |
|---|---|
| MTBF | 10000000 بار |
| طول بازو مانع | 3-4 متر |
| مواد | فولاد روکش پودری |
| نوع بازوی مانع | بازوی گرد فیبر کربن |
| سرعت | 1.5s-6s قابل تنظیم |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| دمای کاری | -35 ~ + 80 ℃ |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نوع بازوی مانع | بازوی گرد فیبر کربن |
|---|---|
| موتور | موتور بدون برس DC |
| دمای کار | -30°C تا +75°C |
| سطح حفاظت | IP54 |
| زمان باز کردن / بسته شدن | 0.6s-1s |
| مواد | فولاد روکش پودری |
|---|---|
| زمان باز کردن / بسته شدن | 0.6s-1s |
| نوع بازوی مانع | بازوی گرد فیبر کربن |
| MTBF | 10000000 بار |
| دمای کار | -30°C تا +75°C |
| رابط ارتباطی | RS485، RJ45 |
|---|---|
| زمان باز کردن / بسته شدن | 0.6s-1s |
| وزن | 60 کیلوگرم |
| مواد | فولاد روکش پودری |
| دمای کار | -30°C تا +75°C |