| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور 12.5 لیتری برقی مستقیم |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور 12.5 لیتری برقی مستقیم |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| متریال کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |