| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| تابع | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| ابعاد مسکن | 1000 12 2835 12 1235 |
|---|---|
| طول قطب | 490 میلی متر |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| حداکثر باربری قطب | 80 کیلوگرم |
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جهت چرخش | هر دو طرف |
| قدرت نامی | 50 وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |
| تایپ کنید | single core ; تک هسته ای ؛ double core دو هسته ای |
|---|---|
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جهت | یک یا دو جهته (اختیاری) |
| گواهی | ISO,CE,RoHS |
| Boom type | Three fence boom |
|---|---|
| Standard color | red; yellow |
| Speed | 6s |
| Infrared photocell | optional |
| Loop detector | optional |
| ضخامت مسکن | 1.50 میلیمتر |
|---|---|
| ابعاد مسکن | 1235 × 280 × 1000 |
| حداکثر بار تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| نیروی رانندگی از قطب | 3 کیلوگرم |
| جهت چرخش | دو جهت |
| Frequency | 50/60HZ |
|---|---|
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Rated Power | 50W |
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |