| طول بازو | 450mm |
|---|---|
| لین ویداد | 900 میلی متر |
| مواد بال | رزین یا PVC |
| موتور | DV12V |
| درجه محافظت | IP32 |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول قطب | 490 میلی متر |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| متریال کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| قدرت نامی | 50 وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
|---|---|
| نیروی محرک بازو | <2 کیلوگرم |
| موتور محرکه | موتور DC |
| منبع تغذیه | 220V/110V±10% |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |