| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| نیروی پیشران | موتور DC |
|---|---|
| نام | تورنستیله سه پایه |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| قدرت نامی | 36 وات |
| رنگ | نارنجی |
|---|---|
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| درجه حرارت | -40 ℃ -75 ℃ |
| در حال اجرا | 1 ثانیه، 3 ثانیه، 6 ثانیه |
| رنگ | نارنجی |
|---|---|
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| درجه حرارت | -40 ℃ -75 ℃ |
| در حال اجرا | 1 ثانیه، 3 ثانیه، 6 ثانیه |
| ضد برخورد | آره |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| ضد نیشگون گرفتن | آره |
| اندازه | 1200*300*980 میلی متر |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
|---|---|
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |