| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| لین ویداد | 900 میلی متر |
|---|---|
| مواد بال | پی وی سی |
| موتور | DC 24V |
| درجه حفاظت | IP32 |
| محیط کار | سرپوشیده / فضای باز (پناهگاه) |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| نوع بوم | چراغ مربع LED |
| کارایی | عالی |
| طول عمر | بیش از 5 میلیون |
| استفاده | پارکینگ |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | Ex works |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| لین ویداد | 900 میلی متر |
| مواد بال | رزین یا PVC |
| موتور | DV12V |
| درجه محافظت | IP32 |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| ماده موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد مسکن | 1000 * 160 * 680 میلیمتر |
| ولتاژ | 110V / 220V، 50 / 60HZ |
| طول دست (اختیاری) | 500-900 میلیمتر |