| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Width length | 600mm |
|---|---|
| Dimension | 1200*270*1000 |
| Motor Voltage | DC12V |
| Passing speed | 30-40 persons per minute |
| Material | SST 304 |
| OEM Prodcut | Yes |
|---|---|
| Metro Application | Yes |
| Product Material | 304 stainless steel |
| Spare Parts Changement | Yes |
| Warranty | 1 year |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |
|---|---|
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| قدرت نامی | 50 وات |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| منبع تغذیه | 10± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| کاربرد | منطقه مسکونی |
| بسته بندی | بسته بندی چوبی |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | صادرات مورد چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز بسته به مقدار |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | شنژن چین |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| موتور محرکه | موتور DC |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت / 110 ولت ± 10٪ |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| موتور محرکه | موتور DC |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |