| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| زمان بالا/پایین | 0.9-5 ثانیه |
|---|---|
| قدرت موتور | 300W 220VAC |
| دمای محیط | -35 درجه سانتیگراد ~ + 85 درجه سانتیگراد |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه جریان ترافیک بیش از حد |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
|---|---|
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| رنگ | رنگ زرد |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5 ثانیه قابل تنظیم |
| قدرت | 150 وات |
| ولتاژ | AC220V; AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| حداکثر طول بوم | 3 متر |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| نوع بوم | فوم گرد بوم |
| حداکثر طول بوم | 3 متر |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| نوع بوم | فوم گرد بوم |
| حداکثر طول بوم | 3 متر |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| نوع بوم | فوم گرد بوم |
| استیل 304 | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 90 ≤ ، بدون میعان |
| درجه حفاظت | pp 32 |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| نوع موتور | برس DC24V |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| نام تجاری | WEJOIN |
| گواهی | CE,ISO,SGS |