| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| مواد مسکن | 304 فولاد ضد زنگ با پردازش ویژه |
|---|---|
| مواد درب چرخان | شیشه |
| ابعاد مسکن | 1500 * 120 * 1009 میلی متر |
| ابعاد مکانیسم | Φ108 * 450 میلی متر |
| عرض گذر | 500 ~ 900 میلی متر |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 500 میلیمتر - 900 میلیمتر |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از پرداخت دریافت می شود |
| درجه حفاظت | IP32 |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 500MM - 900MM |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از دریافت پرداخت |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ فولاد و آلومینیوم | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |