| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220V / 110V |
| دارای قدرت است | 36W |
| فرکانس | 50Hz / 60Hz |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| دارای قدرت است | 36W |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| موتور رانندگی | موتور DC |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| فرکانس | 50 / 60Hz |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| سرعت عبور | 40 نفر / حداقل. |
| رابط | RS485 |
| عبور | پاس دو طرفه |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رابط | RS485 |
| عبور | پاس دو طرفه |
| ODM / OEM | پذیرفته شده |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| تابع | امنیت، خودکار |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| تابع | امنیت، خودکار |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| تابع | امنیت، خودکار |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| تابع | امنیت، خودکار |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| تابع | امنیت، خودکار |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
|---|---|
| منبع تغذیه | 10± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| موتور محرکه | موتور dc |
| جهت چرخش | دو جهت |
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |