| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 10± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |
| قدرت نامی | 50 وات |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| نوع موتور | 12 ولت DC |
|---|---|
| زمان بازگشایی | 0.5 ثانیه |
| درجه حفاظت | IP32 |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| عرض حداکثر خط | 900 میلی متر |
| عرض خط | 600 میلی متر |
|---|---|
| مواد بال | پی وی سی |
| موتور | DC 24V |
| درجه محافظت | IP32 |
| باتری مورد نیاز است | بله |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| جزئیات بسته بندی | صادرات مورد چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز بسته به مقدار |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1، 000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | شنژن چین |