| Driving Force | 3KG |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| نوع بوم | بوم مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110 ولت یا 220 ولت |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | سرعت 1-2/3-5 ثانیه قابل تنظیم است |
| استفاده | پارکینگ / دروازه عوارض / بزرگراه |
| نوع بوم | بوم مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110 ولت یا 220 ولت |
| سرعت | سرعت 1-2/3-5 ثانیه قابل تنظیم است |
| استفاده | پارکینگ / دروازه عوارض / بزرگراه |
| مواد | فولاد و آلومینیوم |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Driving Motor | Brushless DC Motor |
| Rated Power | 36W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| پایان ظرافت خط مو | آره |
|---|---|
| باتری | نه |
| محصول جدید | آره |
| حداکثر خط پهن است | 600 میلی متر |
| ضخامت مسکن | بیش از 1.5 میلی متر |
| رنگ مسکن | طلا، برش، اونیکس سیاه، زرد تیره، یاسینت |
|---|---|
| نوع بوم | اختیاری |
| بوم اختیاری | بوم بزرگ هشت ضلعی، بوم تاب، بوم حصار، بوم مربع، بوم فوردینگ |
| لوازم جانبی اختیاری | آشکارساز حلقه، فتوسل مادون قرمز، مدار شکن، پشتیبانی بازوی قابل تنظیم، موج فشاری، لاستیک ضد برخورد |
| موتور | موتور فرکانس متغیر |