| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| مدل | WJCB02H |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کلاس حفاظت | IP54 |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
|---|---|
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| رنگ | نارنجی |
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
|---|---|
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه گردش ترافیک بیش از اندازه |
| رنگ | سیاه |
| نام محصول | مانع فلپ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید | تک هسته ای و دو هسته ای |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | آلومینیوم آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| قدرت | 50W |
| نام محصول | مانع فلپ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید | single core ; تک هسته ای ؛ double core دو هسته ای |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جهت | یک یا دو جهته (اختیاری) |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | آلومینیوم آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| گواهی | ISO9001: 2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| گارانتی | 1 سال |
| دارای قدرت است | 36W |
|---|---|
| موتور رانندگی | موتور DC بدون برس |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| دمای کار | -40 ° C ~ 55 ° C |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل | نوع پل |
| ولت | 220V / 110V |
| دارای قدرت است | 36W |
| جهت روتینگ | جهت دوگانه |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Temperature | -40°C~55°C |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Driving Motor | DC Motor |