| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤90% |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| ارتباط | RS232 |
| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| ارتباط | RS232 |
| موتور محرکه | موتور DC |
|---|---|
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 110 ولت ± 10٪ |