| ابعاد مسکن | 1000 12 2835 12 1235 |
|---|---|
| طول قطب | 490 میلی متر |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| حداکثر باربری قطب | 80 کیلوگرم |
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| Material of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Frequency | 50/60HZ |
| Rated Power | 50W |
| Driving Motor | DC Motor |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلومینیوم آلوئه |
| functuion | تمام اتوماتيك |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| قدرت موتور | 50 وات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
| کارت خوان | شناسه |
| اندازه | 1200*300*980 میلی متر |
| دمای کاری | -35℃ ~ +80℃ |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Relative Humidity | ≤95% |