| رنگ | نارنجی |
|---|---|
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| درجه حرارت | -40 ℃ -75 ℃ |
| در حال اجرا | 1 ثانیه، 3 ثانیه، 6 ثانیه |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| رنگ مسکن | نارنجی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | 1-2s / 3-5s سرعت قابل تنظیم است |
| نوع بوم | رونق تاشو 90 درجه |
|---|---|
| رنگ مسکن | نارنجی |
| سرعت | 1-2s / 3-5s سرعت قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| منبع تغذیه | AC 220 AC 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 0.5-0.9 S |
| نوع بوم | الیاف کربن دور رونق |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| گارانتی | 2 سال |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| تابع | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| ولتاژ | 110 ولت 220 ولت |
|---|---|
| موتور | AC |
| قدرت | 120 وات |
| درجه حفاظت | IP54 |
| نوع بوم | بلافاصله |
| رنگ مسکن | خاکستری تیره + خاکستری روشن |
|---|---|
| نوع بوم | رونق حصار |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم |
| لوازم جانبی اختیاری | ردیاب حلقه |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |