| نوع بوم | رونق نرده |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
|---|---|
| نوع بوم | رونق مستقیم |
| لوازم جانبی اختیاری | لاستیک ضد برخورد |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| رنگ مسکن | خاکستری تیره + خاکستری روشن |
|---|---|
| نوع بوم | رونق حصار |
| لوازم جانبی اختیاری | فوتوسل مادون قرمز |
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | سیاه |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| نوع بوم | رونق حصار |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| نوع بوم | بوم حصار |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110 ولت یا 220 ولت |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| نیروی | وظیفه ی سنگین |
|---|---|
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| سرعت | 5s s 4s قابل تنظیم است |
| مواد | فولاد |
| قدرت | 300W |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |