| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| نوع بوم | رونق مستقیم ، رونق نرده ، رونق تاشو |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سفید |
| نوع بوم | رونق تاشو |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | سیاه |
| نوع بوم | بوم تاشو 180 درجه |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V-265V |
| طول بوم | حداکثر 6 میلیون (سفارشی) |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | مشکی |
| نوع بوم | رونق تاشو 90 درجه |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| گارانتی | 2 سال |
| رنگ مسکن | سیاه |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| نوع بوم | رونق تاشو 90 درجه |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| رنگ مسکن | سیاه |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | 1-2s / 3-5s سرعت قابل تنظیم است |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | 3 حصار |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | سیاه |
| زمان کار | 3s ، 6s |
|---|---|
| نوع بوم | 3 حصار |
| رنگ | سیاه |
| کاربرد | برای شرکت ها و موسسات |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 3s ، 6s |
|---|---|
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد ، قرمز ، سیاه |
| گارانتی | 1 سال |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 0.5-0.9 S |
| نوع بوم | الیاف کربن دور رونق |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| گارانتی |