| رنگ مسکن | طلا، کراوات، نارگیلی سیاه، تیره زرد، جاذبه |
|---|---|
| نوع بوم | رونق نرده |
| رونق اختیاری | رکود هشت ضلعی بزرگ، رونق نوسان، رونق نرده، رونق میدان، رونق رونق |
| لوازم جانبی اختیاری | آشکارساز حلقه، فتوسل مادون قرمز، قطع کننده مدار، پشتیبانی بازوی Adjstable، موج فشار، لاستیک ضد ضربه |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| رنگ مسکن | طلا، کراوات، نارگیلی سیاه، تیره زرد، جاذبه |
|---|---|
| نوع بوم | رونق نرده |
| رونق اختیاری | رکود هشت ضلعی بزرگ، رونق نوسان، رونق نرده، رونق میدان، رونق رونق |
| لوازم جانبی اختیاری | آشکارساز حلقه، فتوسل مادون قرمز، قطع کننده مدار، پشتیبانی بازوی Adjstable، موج فشار، لاستیک ضد ضربه |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| رنگ مسکن | طلا، کراوات، نارگیلی سیاه، تیره زرد، جاذبه |
|---|---|
| نوع بوم | رونق نرده |
| رونق اختیاری | رکود هشت ضلعی بزرگ، رونق نوسان، رونق نرده، رونق میدان، رونق رونق |
| لوازم جانبی اختیاری | آشکارساز حلقه، فتوسل مادون قرمز، قطع کننده مدار، پشتیبانی بازوی Adjstable، موج فشار، لاستیک ضد ضربه |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| رنگ مسکن | طلا، کراوات، نارگیلی سیاه، تیره زرد، جاذبه |
|---|---|
| نوع بوم | رونق نرده |
| رونق اختیاری | رکود هشت ضلعی بزرگ، رونق نوسان، رونق نرده، رونق میدان، رونق رونق |
| لوازم جانبی اختیاری | آشکارساز حلقه، فتوسل مادون قرمز، قطع کننده مدار، پشتیبانی بازوی Adjstable، موج فشار، لاستیک ضد ضربه |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s ، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| زمان عملیات | 0.9-5 ثانیه |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| ضد برخورد | آره |
| حداکثر قدرت موتور | 300 وات |
| دمای کاری | -35 درجه سانتیگراد ~ + 85 درجه سانتیگراد |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| حداکثر طول بوم | 3 متر |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| نوع بوم | فوم گرد بوم |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | نارنجی |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |