| رنگ | نارنجی / قرمز / زرد / خاکستری / و غیره |
|---|---|
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
| گارانتی | 1 سال |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| منبع تغذیه | AC220 / AC110 |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | ۵۰۰ تا ۹۰۰ میلی متر |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| زمان عملیات | 0.9-5 ثانیه |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 8 میلیون |
| ضد برخورد | آره |
| فاصله کنترل از راه دور | <50 متر |
| کاربرد | منطقه جریان ترافیک بیش از حد |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V; AC220V؛ AC110V AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V; AC220V؛ AC110V AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |