| موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5s قابل تنظیم است |
| قدرت | 150W |
| ولتاژ | AC220V; AC220V؛ AC110V AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5 ثانیه قابل تنظیم |
| قدرت | 150 وات |
| ولتاژ | AC220V; AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | قرمز و آبی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | سرعت 1-2s / 3-6s قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | قرمز و آبی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | سرعت 1-2s / 3-6s قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| حداکثر طول بوم | 3 متر |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| نوع بوم | فوم گرد بوم |
| زمان کار | 1.5s ، 3s ، 4s ، 5s ، 6s |
|---|---|
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | 304 فولاد ضد زنگ |
| رنگ | طلا ، سیاه |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| ولتاژ ورودی منبع تغذیه | AC100 ~ 240 ولت |
|---|---|
| زاویه باز شدن | 90 درجه |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
| ولتاژ ورودی منبع تغذیه | AC100 ~ 240 ولت |
|---|---|
| قدرت موتور | 50 وات |
| کارت خوان | شناسه |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| اندازه | 1200*300*980 میلی متر |
| ضد برخورد | آره |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| کارت خوان | شناسه |
| ضد دم | آره |
| رطوبت کاری | 90% (بدون تراکم) |