| طول قطب | 490 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| ولتاژ | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | چوبی |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| قدرت نامی | 50 وات |
| موتور محرکه | قلم مو موتور DC |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت امتیازی | 36 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| عملکرد | تمام اتوماتیک |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| سرعت دویدن | 2-6S قابل تنظیم |
|---|---|
| طول بازو مانع | 3-6 متر |
| رطوبت نسبی | 30٪ ~ 80٪، بدون تراکم |
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V±10٪، 15A |
| دمای کار (موتور) | -35 ~ + 80 ℃ |
| ولتاژ ورودی منبع تغذیه | AC110±10% یا AC220V±10% |
|---|---|
| MTBF | 5000000 بار |
| مواد بازو | آلیاژ آلومینیوم |
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V±10٪، 15A |
| سرعت دویدن | 2-6S قابل تنظیم |