| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| حداکثر طول عرض | 900 میلی متر |
| سرعت بسته شدن/باز شدن بال | 1s |
| جنس بال 8 جفت | رزین یا پی وی سی |
| سرعت حمل و نقل | 30-40 در دقیقه |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220 ولت / 110 ولت |
| قدرت نامی | 50 وات |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | دو جهت |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| شکل | نوع پل |
|---|---|
| ولت | 220V / 110V |
| دارای قدرت است | 36W |
| فرکانس | 50Hz / 60Hz |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | دو جهت |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | دو جهت |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |