| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| طول بازو | 500-900 میلی متر |
|---|---|
| رابط | تماس خشک |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | DC 24 V ، برس |
| سرعت جریان | 30-40 نفر در دقیقه |
| Motor Type | DC 24V,BRUSH |
|---|---|
| Opening time | 1s |
| Protection Grade | IP 32 |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| مواد درب چرخشی | شیشه |
|---|---|
| ابعاد مسکن | 1500 * 120 * 1009 میلی متر |
| ابعاد مکانیسم | Φ108 * 450 میلی متر |
| عرض عبور | 500 ~ 900 میلی متر |
| مدت تجارت | EXW ، FOB ، CIF |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤90% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |