| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 500MM - 900MM |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از دریافت دریافت شده |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| منبع برق | DC24V |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رنگ | نقره متالیک |
| موتور محرکه | موتور DC 24 ولت |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی راست |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| جزئیات بسته بندی | کارتن / چوبی |
| مواد | پوشش آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول | تشخیص چهره |
| اندازه | 7 اینچ |
| محیط کار | سرپوشیده / بیرونی با پناهگاه باران |
| کاربرد | کنترل دسترسی |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور 12.5 لیتری برقی مستقیم |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور 12.5 لیتری برقی مستقیم |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| مواد مسکن | 304 فولاد ضد زنگ با پردازش خاص |
|---|---|
| مواد درب نوسان | شیشه |
| ابعاد مسکن | 1500 * 120 * 1009mm |
| ابعاد مکانیسم | Φ108 * 450 میلیمتر |
| عرض پاساژ | 500 ~ 900mm |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |