| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| Cabinet Material | 304 stainles Steel |
|---|---|
| Wing Type | Arylic |
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Wideth | 300mm |
| Package | Wooden |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| متریال کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | صادرات مورد چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز بسته به مقدار |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1، 000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | شنژن چین |