| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| نام تجاری | WEJOIN |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور 12.5 لیتری برقی مستقیم |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| نام | تورنستیله سه پایه |
|---|---|
| تورنستیله سه پایه | موتور DC |
| قدرت نامی | 36 وات |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| مواد کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | آلومینیوم آلیاژی ریخته گری |
| ارتباطات | RS232 |
| گارانتی | 1 سال |
| جهت چرخش | هر دو طرف |
| ولتاژ | 110v/220v |
|---|---|
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| نام محصول | تورنمت |
| گارانتی | 1 سال |
| ولتاژ | 110V / 220V |
|---|---|
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
| نشانگر | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| نام محصول | چرخ دستی |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| منبع تغذیه | 10±220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| قدرت نامی | 50 وات |
| ولتاژ | 110v/220v |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| نام محصول | تورنمت |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد مسکن | 1235 * 280 * 1000mm |