| متریال کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| محیط کار | داخلی خارجی |
| کلمه کلیدی | تورنستیله سه پایه |
| عبور | پاس دو جهته |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Rated Power | 50W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| ولتاژ موتور | DC12V |
|---|---|
| جهت چرخش | هر دو طرف |
| دمای رطوبت | 95% |
| سیستم پشتیبانی | تشخیص چهره، کارت IC/ID، اثر انگشت |
| پورت ارتباطی | rs232 |
| مواد مسکن | 304/202 / سرد نورد آهن رنگ شده است |
|---|---|
| نوع | گردان اتوماتیک |
| گزینه های | مسیر تک تک / دو مسیر |
| بسته | چوبی |
| مسکن ضخیم | 2 میلی متر |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| مواد کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | rs232 |
| سرعت حمل و نقل | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رنگ | نقره |
| تایپ کنید | گردان تمام قد |
| گواهی | ISO |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| پرداخت | L / C ، T / T ، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
| نشانگر | چراغ راهنمایی و رانندگی |