| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
|---|---|
| نام | دروازه مانع تاب |
| زاویه باز شدن | 90 درجه |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
|---|---|
| زاویه باز شدن | 90 درجه |
| نام | دروازه مانع تاب |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| عمر سرویس | 3 میلیون بار |
| رطوبت کاری | 90% (بدون تراکم) |
|---|---|
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
| عملکرد | ضد پینچ مادون قرمز |
| ولتاژ ورودی منبع تغذیه | AC100 ~ 240 ولت |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| رطوبت کاری | 90% (بدون تراکم) |
|---|---|
| دمای کاری | -35℃ ~ +80℃ |
| نام | دروازه مانع تاب |
| اندازه | 1200*200*980 میلی متر |
| تابع | ضد نیشگون گرفتن مادون قرمز |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| نوع موتور | 12 ولت DC |
|---|---|
| زمان بازگشایی | 5/0 |
| درجه حفاظت | IP32 |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| حداکثر عرض خط | 900 میلی متر |
| نام محصول | مانع فلپ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید | single core ; تک هسته ای ؛ double core دو هسته ای |
| محیط کار | داخلی یا خارجی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| طول قطب | 490 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت نسبی | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| طول قطب | 490 میلی متر |
|---|---|
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |