| وزن | 70 کیلوگرم |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 1450*270*1000 میلی متر |
| نوع بال | آریلیک |
| طول بال | 300 میلی متر |
| موتور | DC12V |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤90% |
| ابعاد مسکن | 1450 * 270 * 1000 میلیمتر |
|---|---|
| مسکن به پایان رسید | فولاد ضد زنگ 304 |
| سرعت فلاپ | قابل تنظیم |
| مواد فلپ | شیشه ای آلی |
| فتوسل مادون قرمز | بله |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| رطوبت کاری | 90% (بدون تراکم) |
|---|---|
| تابع | ضد نیشگون گرفتن مادون قرمز |
| رتبه بندی IP | IP54 |
| ولتاژ ورودی منبع تغذیه | AC100 ~ 240 ولت |
| دمای کاری | -35℃ ~ +80℃ |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Runing Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| متریال کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |